Bulmershe Ward of the Parish of Woodley |
Paul Etherington |
Conservative |
|
Bulmershe Ward of the Parish of Woodley |
Mark Jonathan Green |
Conservative |
|
Bulmershe Ward of the Parish of Woodley |
David Mervyn Stares |
Conservative |
|
Bulmershe Ward of the Parish of Woodley |
Philip Henry Wicks |
Conservative |
|
Coronation Central Ward of the Parish of Woodley |
Keith James Baker |
Conservative |
|
Coronation Central Ward of the Parish of Woodley |
Sam Rahmouni |
Conservative |
|
Coronation East Ward of the Parish of Woodley |
Tom Barker |
Conservative |
|
Coronation East Ward of the Parish of Woodley |
Jenny Cheng |
Conservative |
|
Coronation East Ward of the Parish of Woodley |
Mary Walker |
Conservative |
|
Cutbush Ward of the Parish of Earley |
Timothy John Chambers |
Conservative |
|
Cutbush Ward of the Parish of Earley |
Judith Heather Carole Clark |
Liberal Democrats |
|
Cutbush Ward of the Parish of Earley |
Pauline Alison Jorgensen |
Conservative |
|
Emmbrook North Ward of the Parish of Wokingham |
Ullakarin Vilhelmina Clark |
Conservative |
|
Emmbrook North Ward of the Parish of Wokingham |
Kevin Gerard Morgan |
Conservative |
|
Emmbrook North Ward of the Parish of Wokingham |
Sanjay Odedra |
Conservative |
|
Emmbrook South Ward of the Parish of Wokingham |
Gwynneth Susan Hewetson |
Conservative |
|
Emmbrook South Ward of the Parish of Wokingham |
Philip Mirfin |
Conservative |
|
Emmbrook South Ward of the Parish of Wokingham |
Imogen Lisa Shepherd-Dubey |
Liberal Democrats |
|
Evendons East Ward of the Parish of Wokingham |
Mark Austin Ashwell |
Conservative |
|
Evendons East Ward of the Parish of Wokingham |
Sally Catherine Gurney |
|
|
Evendons East Ward of the Parish of Wokingham |
Christopher David Moore |
Conservative |
|
Evendons West Ward of the Parish of Wokingham |
Martin Bishop |
Conservative |
|
Evendons West Ward of the Parish of Wokingham |
Christopher John Bowring |
Conservative |
|
Evendons West Ward of the Parish of Wokingham |
Lynn Forbes |
|
|
Evendons West Ward of the Parish of Wokingham |
Matthew Nicholas George |
Conservative |
|
Evendons West Ward of the Parish of Wokingham |
David George Lee |
Conservative |
|
Hawkedon Ward of the Parish of Earley |
Pamela Ann Dunn |
Conservative |
|
Hawkedon Ward of the Parish of Earley |
Michael John Firmager |
Conservative |
|
Hawkedon Ward of the Parish of Earley |
Tim Holton |
Conservative |
|
Hillside Ward of the Parish of Earley |
Linda Chambers |
Conservative |
|
Hillside Ward of the Parish of Earley |
Ralph Anthony Houlbrooke |
Liberal Democrats |
|
Hillside Ward of the Parish of Earley |
Norman Jorgensen |
Conservative |
|
Loddon Airfield Ward of the Parish of Woodley |
Richard John Dolinski |
Conservative |
|
Loddon Airfield Ward of the Parish of Woodley |
Michael Dennett Cuthbert Forrer |
Conservative |
|
Loddon Airfield Ward of the Parish of Woodley |
Brian Charles Henry Franklin |
Conservative |
|
Loddon South Ward of the Parish of Woodley |
Anne Frances Chadwick |
Conservative |
|
Loddon South Ward of the Parish of Woodley |
Darren Paul Smith |
Conservative |
|
Loddon South Ward of the Parish of Woodley |
Bill Soane |
Conservative |
|
Loddon West Ward of the Parish of Woodley |
Robert John Charles Horskins |
Conservative |
|
Loddon West Ward of the Parish of Woodley |
Jackie Trick |
Conservative |
|
Maiden Erlegh Ward of the Parish of Earley |
Andrew Terence Bradley |
Conservative |
|
Maiden Erlegh Ward of the Parish of Earley |
John Christopher Nigel Russell |
Liberal Democrats |
|
Maiden Erlegh Ward of the Parish of Earley |
Christopher Philip Smith |
Conservative |
|
Norreys East Ward of the Parish of Wokingham |
Peter Martin Lucey |
Conservative |
|
Norreys East Ward of the Parish of Wokingham |
Malcolm Llewellyn Richards |
Conservative |
|
Norreys East Ward of the Parish of Wokingham |
Sallyanne Steatham |
Conservative |
|
Norreys East Ward of the Parish of Wokingham |
Andrew Neil Waters |
Conservative |
|
Norreys West Ward of the Parish of Wokingham |
Nick Campbell-White |
Conservative |
|
Norreys West Ward of the Parish of Wokingham |
Colin Royston George |
Conservative |
|
Norreys West Ward of the Parish of Wokingham |
Maurice Stanley Monk |
Conservative |
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
James Patrick John Bray |
Liberal Democrats |
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Prue Bray |
Liberal Democrats |
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Jeremy Stephen Curtis |
Labour |
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Nick Kilby |
|
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Femi Obileye |
Liberal Democrats |
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Phil Ray |
|
|
North Ward of the Parish of Winnersh |
Clinton Taylor |
|
|
Parish of Barkham |
Laurence John Heath |
|
|
Parish of Barkham |
Chris Heyliger |
|
|
Parish of Barkham |
Kenneth John Lane |
|
|
Parish of Barkham |
Roger James Loader |
|
|
Parish of Barkham |
Robert Adrian Rowe |
|
|
Parish of Barkham |
Francis Alan Scott |
|
|
Parish of Barkham |
Pamela Joan Stubbs |
|
|
Parish of Sonning |
Patrick Joseph Doyle |
|
|
Parish of Sonning |
Alexander Robert Evans |
|
|
Parish of Sonning |
Anthony Ercole Farnese |
|
|
Parish of Sonning |
Trefor Frederick Fisher |
|
|
Parish of Sonning |
Susan Elizabeth Jacobs |
|
|
Parish of Sonning |
Peter David Morrison |
|
|
Parish of Sonning |
Mena Pownall |
|
|
Parish of Sonning |
Ian Stanley Runnalls |
|
|
Radstock Ward of the Parish of Earley |
Melanie Cheryl De Jong |
Conservative |
|
Radstock Ward of the Parish of Earley |
Jacqueline Patricia Anne Rance |
Conservative |
|
Radstock Ward of the Parish of Earley |
Peter Leslie Willis |
Conservative |
|
Redhatch Ward of the Parish of Earley |
John Armstrong |
Conservative |
|
Redhatch Ward of the Parish of Earley |
David Druce Chopping |
Conservative |
|
Redhatch Ward of the Parish of Earley |
Bill Luck |
Conservative |
|
Redhatch Ward of the Parish of Earley |
Brian Wedge |
Conservative |
|
Shinfield North Ward of the Parish of Shinfield |
Ian Montgomery |
|
|
Shinfield North Ward of the Parish of Shinfield |
Christopher Peter-John Moore |
|
|
Shinfield Village Ward of the Parish of Shinfield |
Carole Ann Hughes |
|
|
Shinfield Village Ward of the Parish of Shinfield |
Peter George Hughes |
|
|
Shinfield Village Ward of the Parish of Shinfield |
Roy Philip Pike |
|
|
South Lake North Ward of the Parish of Woodley |
Doug Fradley |
Conservative |
|
South Lake North Ward of the Parish of Woodley |
Rob Lay |
Conservative |
|
South Lake North Ward of the Parish of Woodley |
Mark Trevor Willson |
Conservative |
|
South Lake South Ward of the Parish of Woodley |
Caz Dixon |
Conservative |
|
South Lake South Ward of the Parish of Woodley |
Kay Margaret Gilder |
Liberal Democrats |
|
South Lake South Ward of the Parish of Woodley |
John Cook MacNaught |
Conservative |
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
Frank William Breedlove |
|
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
David Charles Green |
|
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
Shaun Kennedy Hanna |
Liberal Democrats |
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
Geoffrey Vernon Harper |
|
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
Rachelle Suzanne Shepherd-Dubey |
Liberal Democrats |
|
South Ward of the Parish of Winnersh |
John Anthony Southgate |
Conservative |
|
Spencers Wood & Three Mile Cross Ward of the Parish of Shinfield |
Ian Neville Clarke |
|
|
Spencers Wood & Three Mile Cross Ward of the Parish of Shinfield |
Philip John Charles Emment |
|
|
Spencers Wood & Three Mile Cross Ward of the Parish of Shinfield |
Andrew Gareth Grimes |
|
|
Spencers Wood South Ward of the Parish of Shinfield |
Jacqueline Nicola Greenway |
|
|
Spencers Wood South Ward of the Parish of Shinfield |
Dawn Denise Peer |
|
|
St Nicolas Ward of the Parish of Earley |
Laura Katherine Blumenthal |
Conservative |
|
St Nicolas Ward of the Parish of Earley |
Nicola Jane Brock |
Liberal Democrats |
|
St Nicolas Ward of the Parish of Earley |
Guy William McLaren Grandison |
Conservative |
|
The Parish of Wokingham Without |
Gerald Thornton Brown |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Doreen Enid Dye |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Richard Fenny |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Bob Gough |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Ken Newland |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Janet Frances Rogers |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Peter Henry Sturgess |
|
|
The Parish of Wokingham Without |
Seòna Turtle |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Elizabeth Ashley |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Merv Boniface |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
John Mark Bowley |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Bridget Myfanwy Ditcham |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
David Anthony Fergusson |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
John Leslie Jarvis |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Lesley Ann Jarvis |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Roy George Mantel |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Charles Godrey Smith |
|
|
Twyford North Ward of the Parish of Twyford |
Tom Winchester |
|
|
Twyford South Ward of the Parish of Twyford |
Mike Bedford |
|
|
Warren Ward of the Parish of Woodley |
Shadi Brindley |
Conservative |
|
Warren Ward of the Parish of Woodley |
Dave Mills |
Conservative |
|
Wescott East Ward of the Parish of Wokingham |
David Owen Howell Davies |
Conservative |
|
Wescott East Ward of the Parish of Wokingham |
Julian Paul Sumner |
Conservative |
|
Wescott West Ward of the Parish of Wokingham |
Annette Norah Mary Colbert Drake |
Conservative |
|
Wescott West Ward of the Parish of Wokingham |
Robert John William Wyatt |
Conservative |
|
Wescott West Ward of the Parish of Wokingham |
Robert John William Wyatt |
Conservative |
|
Whitegates Ward of the Parish of Earley |
Munir Mohammed Ahmed |
Liberal Democrats |
|
Whitegates Ward of the Parish of Earley |
Sheena Matthews |
Labour |
|